• بازگشت ترامپیسم و تاثیرات احتمالی آن بر بازارهای کشاورزی

  بازگشت ترامپیسم و تاثیرات احتمالی آن بر بازارهای کشاورزی

  احتمال بازگشت دونالد ترامپ به کاخ سفید، نگرانی های جهانی زیادی را در مورد اینکه چگونه سیاست های تجاری او بر کشاورزی آمریکا و صادرات کالاهای اساسی در عرصه بین المللی تأثیر می گذارد، برانگیخته است.

 • نفت سپاهان 60 تومان سود تقسیم کرد

  نفت سپاهان 60 تومان سود تقسیم کرد

  مجمع شرکت نفت سپاهان با حضور بیش از 89 درصد سهامداران در ساعت 10:00 صبح روز یکشنبه مورخ 1403/04/24 در سالن همایش های هتل ارم تهران برگزار شد.

 • سود ۱۵۰ تومانی شرکت پالایش نفت بندرعباس به ازای هر سهم

  سود ۱۵۰ تومانی شرکت پالایش نفت بندرعباس به ازای هر سهم

  مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت پالایش نفت بندرعباس برای سال منتهی به ۲۹ اسفند سال ۱۴۰۲ به ازاء هر سهم ۱۵۰۰ ریال سود تقسیم کرد.

 • سود ۱۵۰ تومانی شرکت پالایش نفت بندرعباس به ازای هر سهم

  سود ۱۵۰ تومانی شرکت پالایش نفت بندرعباس به ازای هر سهم

  مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت پالایش نفت بندرعباس برای سال منتهی به ۲۹ اسفند سال ۱۴۰۲ به ازاء هر سهم ۱۵۰۰ ریال سود تقسیم کرد.

 • برگزاری نمایشگاه تحول صنعت خودرو در هاله ای از ابهام و سکوت وزارت صمت

  برگزاری نمایشگاه تحول صنعت خودرو در هاله ای از ابهام و سکوت وزارت صمت

  نمایشگاه تحول صنعت خودرو با ایده‌ای هوشمندانه از سه سال پیش آغاز به کار کرد. ماموریت این رویداد، نگاهی به صنعت خودرو از زاویه‌ای دیگر و نوآوری با بهره‌مندی از تکنولوژی های روز جهان بود.

 • آخرین جمع بندی از انتخاب وزرای پیشنهادی دولت چهاردهم

  آخرین جمع بندی از انتخاب وزرای پیشنهادی دولت چهاردهم

  در این خبر به گزینه های پیشنهادی برای وزراتخانه های دولت پزشکیان پرداخته ایم.

 • آزموده را دوباره آزمودن خطاست ‎

  آزموده را دوباره آزمودن خطاست ‎

  در حال حاضر مهم‌ترین مشکل وزارت نفت ،طی ۳ دهه اخیر معضل مدیریت و عدم مقبولیت و ناکارآمدی وزیر نفت و معاونان کلیدی این وزارتخانه به علت عدم آشنایی و ناتوانی شان در عرصه میدان نفت و گاز و پتروشیمی و عدم بهره وری رشد تولید و همچنین کوچ بی ضابطه مدیران غیر تخصصی به بدنه وزارت نفت بوده که رمق این وزارتخانه را گرفته است.

 • بیش از 90 درصد کارتخوان‌های به‌پرداخت ملت کارآمد هستند

  بیش از 90 درصد کارتخوان‌های به‌پرداخت ملت کارآمد هستند

  شرکت به‌پرداخت ملت در خردادماه امسال با میزبانی 48.05 درصد سهم از مبلغ تراکنشهای ابزار پذیرش موبایلی، دارای بالاترین سهم بازار پرداخت کشور در این شاخص بوده است.

 • اهتزاز پرچم ایریتک بر فراز قله کمال

  اهتزاز پرچم ایریتک بر فراز قله کمال

  بهرام صدری لنبانی، یکی از اعضای خانواده بزرگ ایریتک، اینبار با هدف به پایان رساندن طرح سیمرغ به قله کمال ( قوچ گلی داغی ) صعود کرد .

 • فضا را برای بخش خصوصی تنگ نکردیم

  فضا را برای بخش خصوصی تنگ نکردیم

  سخنگوی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) با بیان این‌که رسالت این قرارگاه همواره بازوی اجرایی همه دولت‌ها بوده است، گفت: به همین دلیل هیچ‌گاه فضا را برای بقیه شرکت‌ها به‌ویژه بخش خصوصی تنگ نکرده است.

 • به‌پرداخت ملت «جشنواره جایگاه‌های سوخت» را برگزار می‌کند

  به‌پرداخت ملت «جشنواره جایگاه‌های سوخت» را برگزار می‌کند

  پس از برپایی دو دوره مراسم تکریم از جایگاه‌داران سوخت در استان‌های تهران و مازندران در سه‌ماهه ابتدایی سال 1403 توسط شرکت به‌پرداخت ملت با حمایت و همراهی بانک ملت، این شرکت در نظر دارد جشنواره جایگاه‌های سوخت را ویژه مالکین و پرسنل این جایگاه‌ها برگزار کند.

 • استقبال مدیرعامل بانک ملت از محصولات «به‌پرداخت ملت» در نمایشگاه الکامپ

  استقبال مدیرعامل بانک ملت از محصولات «به‌پرداخت ملت» در نمایشگاه الکامپ

  مدیرعامل بانک ملت در روز پایانی بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) از غرفه شرکت به‌پرداخت ملت (زیرمجموعه گروه فن‌آوران هوشمند بهسازان فردا) در این نمایشگاه بازدید کرد.

 • اعطای لوح پنج ستاره بهره وری به منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس

  اعطای لوح پنج ستاره بهره وری به منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس

  منطقه ویژه‌ی اقتصادی صنایع معدنی و فلزی ایران به‌عنوان بزرگ‌ترین منطقه ویژه اقتصادی کشور لوح سپاس پیشروان بهره‌وری پنج‌ستاره را در دهمین همایش جایزه بهره‌وری معادن و صنایع معدنی ایران از آن خود کرد.

 • پوستر مسابقه طراحی جایگاه تشریفات فرودگاه امام خمینی رونمایی شد

  پوستر مسابقه طراحی جایگاه تشریفات فرودگاه امام خمینی رونمایی شد

  آیین رونمایی از پوستر مسابقه طراحی جایگاه تشریفات فرودگاه امام خمینی برای طراحی در دو بخش معماری داخلی و المان اختصاصی برگزار شد.

 • تحول دیجیتال در بیمه دی با سرعت و اقتدار ادامه دارد

  تحول دیجیتال در بیمه دی با سرعت و اقتدار ادامه دارد

  مدیرعامل بیمه دی، از روند چشمگیر تحول دیجیتال در این شرکت بیمه‌ای پرده برداشت و با تاکید بر اینکه حوزه سلامت یکی از پیچیده‌ترین و پرچالش‌ترین زمینه‌های تحول دیجیتال است، گفت: گام‌های ارزشمندی در حوزه الکترونیکی کردن خدمات بیمه دی برداشته شده است و برنامه‌هایی برای بهبود زیرساخت‌ها و ارتقاء خدمات آنلاین خصوصا در حوزه درمان این شرکت در دست اجراست.

 • روش‌های موثر برای کاهش درد پریودی

  روش‌های موثر برای کاهش درد پریودی

  درد پریودی یا دیسمنوره یکی از مشکلات رایجی است که بسیاری از زنان با آن مواجه می‌شوند. این دردها می‌توانند کیفیت زندگی روزمره را تحت تأثیر قرار دهند. در ادامه به بررسی روش‌های مختلف برای کاهش درد پریودی می‌پردازیم.

 • رونمایی از اپلیکیشن خدمات آنلاین بیمه سامان در نمایشگاه الکامپ

  رونمایی از اپلیکیشن خدمات آنلاین بیمه سامان در نمایشگاه الکامپ

  در سومین روز از بیست و هفتمین دوره نمایشگاه بین المللی الکامپ، طی مراسمی با حضور رئیس کل بیمه مرکزی، دبیرکل سندیکای بیمه گران، مدیرعامل شرکت بیمه سامان و نیز تعدادی از مدیران عامل سایر شرکت های بیمه از اپلیکیشن خدمات آنلاین این شرکت رونمایی شد.

 • علی بنیادی نائینی: صنعت بیمه در مسیر تحول و نوآوری مستمر قرار دارد

  علی بنیادی نائینی: صنعت بیمه در مسیر تحول و نوآوری مستمر قرار دارد

  گفت‌وگوی اختصاصی معاون توسعه و نوآوری بیمه مرکزی ایران با خبرنگار شمانیوز نشان می‌دهد که صنعت بیمه ایران در مسیر تحول و نوآوری قرار دارد و تلاش‌های گسترده‌ای برای همگام شدن با تحولات فناوری و رقابت در این عرصه در جریان است که در ادامه می‌خوانید.

 • تحولات سریع و گسترده دیجیتال در بیمه ایران | اهداف اصلی بیمه ایران بهبود خدمات پس از فروش است

  تحولات سریع و گسترده دیجیتال در بیمه ایران | اهداف اصلی بیمه ایران بهبود خدمات پس از فروش است

  بیمه ایران به عنوان بزرگترین و قدیمی‌ترین شرکت بیمه‌ای کشور، با تحولات سریع و گسترده‌ای که در بازار صنعت بیمه رخ می‌دهد، خود را در مسیر تحول دیجیتال و ارائه سرویس‌های دیجیتال به مشتریان قرار داده است. مدیرکل فناوری اطلاعات بیمه ایران، از پروژه‌ها و دستاوردهای این شرکت در زمینه تحول دیجیتال و خدمات پس از فروش خبر داد.

 • ارتقاء رفاه اجتماعی، در سایه توسعه پایدار بخش صنعت و معدن است

  ارتقاء رفاه اجتماعی، در سایه توسعه پایدار بخش صنعت و معدن است

  همزمان با روز ملی صنعت و معدن، دکتر محمد مهدی مستقیمی در پیامی ضمن گرامیداشت این روز مهم، بر نقش مؤثر صنعت و معدن در ارتقاء رفاه اجتماعی و توسعه پایداری کشور تأکید کر

تبلیغات متنی