پارس نماد اعتماد مردم به لوازم خانگی ایرانی است

اقتصاد ملی: وزیرکار در بازدید از کارخانجات پارس گفت : پارس نماد اعتماد مردم به لوازم خانگی ایرانی است.
پارس نماد اعتماد مردم به لوازم خانگی ایرانی است
دیگران چه می خوانند:
به گزارش اقتصاد ملی:  به نقل از روابط عمومی پارس در جریان سفر رئیس جمهور به استان قزوین، نماینده ویژه رئیس جمهور و وزیر محترم، تعاون  کارو رفاه اجتماعی ضمن بازدید از کارخانجات لوازم خانگی پارس و خطوط تولید در جمع کارگران سخنرانی و از کیفیت محصولات ایرانی تقدیر کرد.
دکتر عبدالملکی در این بازدید با حضور در محل یادمان شهدای کارخانجات لوازم خانگی پارس که در دوران دفاع مقدس به شهادت رسیدند، نسبت به شهدا ادای احترام کرد. 
 
همچنین دکترعبدالملکی به همراه هیاتی از وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی،  و شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی از سالن‌های تولید این کارخانه بازدید کرد.
آقایان رعیتی فر (معاون روابط کار وزیرکار)  دکتر محمدی (مدیر عامل  هلدینگ صنایع عمومی تامین) ، دکتر شاملی (عضو هیئت مدیره هلدینگ صنایع عمومی تامین) ، به همراه مقامات استانی در این بازدید وزیر کار را همراهی کردند.
 
وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در بازدید از سالن‌های تولیدی کارخانجات پارس با حساسیت ویژه‌ای نسبت به تولید با کیفیت محصولات ایرانی، روند تولید در این کارخانه مورد بررسی قرار دادند.
 
دکتر عبدالملکی در دیدار با کارگران و کارکنان پارس با بیان اینکه "خدا را شاکریم که توفیق شد توانستیم از خط تولید بسیار خوب لوازم خانگی پارس بازدید کنیم" گفت: لوازم خانگی ایرانی همیشه مورد اعتماد مردم خوب ما بوده و نمونه آن همین لوازم خانگی‌ پارس  است."
 
وزیر کار ضمن اشاره به اینکه "مردم ما با یخچال‌های پارس سال‌ها عجین بودند" ادامه داد: در منزل خود ما بیش از ۲۰ سال یخچال فریزر پارس وجود داشت. 
دکتر عبدالملکی با بیان اینکه بیش از ۲۰ سال از محصولات پارس در خانه خودشان استفاده کرده بودند گفت:
 
هر زمانی که صحبت از کیفیت لوازم خانگی ایرانی بود، من به کیفیت محصولات پارس که در خانه داشتیم اشاره میکردم. خودمان بیست سال از محصول پارس استفاده کردیم و از کیفیت آن راضی بودیم.
 
به باور من مردم ایران لوازم خانگی پارس را قبول دارند و این جزو افتخارات این شرکت است. این اطمینانی که مردم ایران به این محصولات دارند، نتیجه ده ها سال زحمت کارگران این کارخانه است.
 
وزیر کار همچنین وجود مجموعه پارس را در زیرمجموعه وزارت کار از ظرفیت های مهم این وزارت خانه بر شمرد و ادامه داد: این از افتخارات مجموعه وزارت تعاون و کار است که چنین مجموعه‌هایی را تحت مدیریت خود دارد.
 
دکتر عبدالملکی با بیان اینکه " امید ما به این شرکتها در وزارت کار زیاد است" تاکید کرد: مقام معظم رهبری در مورد لوازم خانگی ایرانی بارها صحبت کردند و مردم را به خرید لوازم خانگی ایرانی تشویق کردند. البته گاهی گلایه‌هایی از قیمت برخی لوازم خانگی داشتند که انشاالله شامل تولیدات محصولات پارس  نخواهد بود."
 
دکتر عبدالملکی خود را نماینده کارگران در هیات دولت خوانده و تصریح کرد: ما در وزارت مردم به عنوان خادم جامعه کارگری تلاش می‌کنیم بتوانیم بخش کوچکی از زحمات این مردم را جبران کنیم. ما به عنوان وزارت کار خودمان را خادم و نماینده این جامعه کارگری در هیات دولت می‌دانیم."
 
در پایان این بازدید وزیر کار ضمن تقدیر از زحمات همه جامعه کارگری ابراز امیدواری کرد "انشالله که بتوانیم در روزهای پایانی ماه مبارک رمضان از برکات این ماه بیشتر بهره‌مند شویم."

پارس نماد اعتماد مردم به لوازم خانگی ایرانی است

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟