ایزوگام ثروت پنهان من را آشکار کرد

شاید برایتان غیرقابل باور باشد که بگویم همه ما افراد ثروتمندی هستیم که صرفا نتوانستیم سرمایه ی پنهان خود را کشف کنیم. من اما تصمیم به کشف ثروت پنهانم گرفتم و با شروع کسب و کار جدید در حوزه ی ایزوگام توانستم آن را هویدا کنم و به یک فرد خوشبخت و میلیاردر تبدیل بشوم. روش ثروتمند شدنم را در متن زیر با شما به اشتراک می گذارم.
ایزوگام ثروت پنهان من را آشکار کرد

 ایزوگام بدون فویل

ایزوگام بدون فویل برخلاف ایزوگام فویل دار برای مکان هایی مناسب است که در آن ها هیچ گونه تابش مستقیم نور و گرمای خورشید وجود ندارد. بنابراین به طور کلی می توان گفت برای تمامی قسمت های ساختمان به جزء پشت بام و بخش های خارجی، قابل استفاده است و به دلیل قیمت ایزوگام بدون فویل که ارزان می باشد بسیار پر فروش می باشد.

این محصول کاربردی به دلیل داشتن ویژگی های خاص و منحصر به فردی همچون انعطاف پذیری بسیار بالا، برای پوشش دادن دیوارپی ها و غیره  استفاده می شود.

دیگران چه می خوانند:

این نوع ایزوگام انواع مختلفی دارد که تفاوت آن ها در میزان ضخامت شان می باشد و هر نوع آن به دلیل داشتن میزان مقاومت های گوناگون، در مکان های متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرند.

ایزوگام بام گستر

از مواد مورد استفاده در ایزوگام پودر تالک، تیشو نخ دار و پوشال می باشد که همگی در کنار یکدیگر با هدف عایق بندی بهتر قرار گرفته اند. جالب است بدانید تا چهل سال گذشته که این محصول تولید و مورد استفاده قرار نگرفته بود، افراد برای پوشش سقف خانه ها و جلوگیری از نفوذ آب و خرابی از آسفالت و قیر گونی استفاده می کردند زیرا به دلیل رقابت کم قیمت ایزوگام بام گستر بالا بود. به مرور زمان مشکلاتی از جمله سنگینی این پوشش ها و همچنین عدم استحکام در برابر رطوبت، آن ها را به روشی نامطمئن و نامناسب تبدیل نمود.

ایزوگام پشت بام آپارتمان

عوامل و فاکتورهای بسیاری بر روی هزینه نصب و قیمت ایزوگام پشت بام آپارتمان تاثیر دارد؛ یکی از مهم ترین این عوامل نوع و کیفیت ایزوگام به کار رفته است که طبیعتاً هر چه کیفیت و مرغوبیت کالا بیشتر باشد، هزینه کلی نصب ایزوگام هم بیشتر خواهد شد.

از طرفی کیفیت سطحی که قرار است روی آن ایزوگام نصب شود هم در قیمت نهایی تاثیر گذار است؛ چنانچه عایق کاری روی سطح مورد نظر راحت تر باشد، هزینه نصب نیز کمتر است به طور مثال نصب ایزوگام روی پشت بامها سختی کار و اتلاف وقت کمتری دارد و به این ترتیب هزینه آن نیز کمتر است.

ایزوگام ثروت پنهان من را آشکار کرد

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟