میلیونر شدن را از آرزوهایم به درستاورد هایم تبدیل کردم

در روزهایی که مشخص نیست هر لحظه از آن قرار است چگونه بگذرد تصمیمی محکم برای منبع درآمد از شغلی پرسود و پوسلساز حیاطی است. من با فعالیت در حوزه کاری غذاهای آماده ایرانی مانند حلیم موفق شدم که درآمد بالایی داشته باشم و ثروتمند شوم.
میلیونر شدن را از آرزوهایم به درستاورد هایم تبدیل کردم

 حریره سنجد

در این مطلب قصد داریم به خواص، مشخصات و قیمت حریره سنجد بپردازیم.هر شخصی باید روزانه به مقدار قابل توجه ای حریره سنجد مصرف کند. حریره سنجد 100 گرمی برای مصرف یک هفته ی یک شخص بالغ کافی است. سنجد خود به مقدار زیادی ویتامین دارد و مواد ریز مغذی مفید موجود در آن باعث شده تا بسیاری از طب سنتی ها توصیه به مصرف آن کنند. مهمترین موضوع در مورد حریره سنجد این است که فقط گوشت آن آسیاب نمی شود بلکه علاوه بر گوشت آن، پوست و هسته ی آن نیز آسیاب می شود که خواص سویق سنجد را چند برابر می کند. سویق ها در وزن های متفاوتی عرضه می شوند. حریره سنجد 200 گرمی از جمله از سویق های پر فروش می باشد زیرا حجم آن به مقدار مناسبی می باشد. حریره سنجد دارای خواص درمانی بسیاری می باشد.

دیگران چه می خوانند:

حلیم بادمجان

در این مطلب شما را با خواص و قیمت حلیم بادمجان در بازار آشنا میکنیم. حلیم بادمجان خوشمزه از جایگاه بالایی در سفره غذایی ما ایرانیان برخوردار است و به سبب مواد تشکیل دهنده آن از ارزش غذایی بسیار بالایی برخوردار است. از جمله خواص حلیم بادمجان می توان موارد زیر اشاره کرد: 1.به سبب فیبر موجود در بادمجان، مدت زمان بسیاری فرد احساس سیری می کند. 2.مصرف این غذا برای سلامت معده و بهبود عملکرد دستگاه گوارشی بسیار مفید است. 3.پروتئین و کلسیم موجود در کشک و گوشت این غذا برای بدن بسیار مفید است. 4.بادمجان موجود در غذا سرشار از ویتامین ها، آنتی اکسیدان ها و کلسیم فراوانی است که در جهت پیشگیری از پوکی استخوان  و انواع سرطان ها می تواند تاثیر به سزایی داشته باشد. در ادامه مطلب قصد داریم به روش تهیه این غذای خوشمزه و قیمت مواد اولیه آن در بازار بپردازیم.

حلیم دارچین

یکی از غذاهای مقوی ایرانی حلیم دارچین است که از جوانه گندم و مغز استخوان تهیه می شود. در حلیم از گوشت گوسفند و مغز استخوان تازه استفاده می گردد. قیمت حلیم دارچین در بازار به عوامل مختلفی از جمله کیفیت و نوع بسته بندی این محصول بستگی دارد. از آنجایی که طبیعت گندم سرد است و ممکن است برای افرادی که معده آن دارای مشکل گوارشی است ناراحت شود بعتر است هنگام صرف این غذای ایرانی پر طرفدار از ادویه جاتی مانند دارچین لوله ای و زنجبیل استفاده کرد یعنی مصلح آن دارچین می باشد.

میلیونر شدن را از آرزوهایم به درستاورد هایم تبدیل کردم

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟