در پیام های مشابه به رهبر معظم انقلاب، رئیس جمهوری و رئیس مجلس
۱۳۹۵/۱۰/۲۰

رئیس مجلس لبنان: آقای هاشمی رفسنجانی یکی از ستون های انقلاب اسلامی بود

« نبیه بری» رئیس مجلس لبنان در پیامی به حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی رحلت آیت الله « اکبر هاشمی رفسنجانی» رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و یار دیرین امام و رهبری را تسلیت گفت.

به گزارش اقتصاد ملی , نبیه بری دراین پیام که عصر دوشنبه صادر شد، آورده است: به نام خود و نمایندگان پارلمان لبنان رحلت حجت الاسلام و المسلمین « اکبر هاشمی رفسنجانی» یکی از ستون های انقلاب مبارک و شخصیتی که تا آخرین لحظه های عمر خویش نقش هائی اساسی را در مناصب ریاست جمهوری، پارلمانی و دولتی و در راس آنها مجمع تشخیص مصلحت نظام ایفا کرد، تسلیت می گویم.

دراین پیام آمده است: بارها با آقای هاشمی رفسنجانی که به لبنان و فرزندان آن و به آرامش و ثبات لبنان اهتمام ویژه داشت، ملاقات کردم، ایشان همواره وقایع مرتبط با فلسطین و دو مسئله سوریه و عراق و تحولات یمن را پیگیری می کرد.
نبیه بری تصریح کرده است: خداوند این فقید بزرگ را رحمت و در بهشت ساکن کند و به جنابعالی ، خانواده و دوستان و ملت ایران صبر و اجر عطا فرماید.
رئیس مجلس لبنان همچنین در پیام هائی مشابه رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی را به « حسن روحانی» رئیس جمهوری ، « علی لاریجانی» رئیس مجلس و خانواده آیت الله هاشمی رفسنجانی تسلیت گفته است.
آیت الله هاشمی رفسنجانی یار دیرین امام و رهبری، دیروز در سن 82 سالگی و بعداز سالهای طولانی مجاهدت و مبارزه و تلاش برای ساختن ایران اسلامی ، به دیدار معبود خود شتافت و ملتی را داغدار کرد.

 

 
  print
 
 

اخبار مرتبط

 

 

 
 

© 2015 تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مجموعه اقتصاد ملی نیوز می باشد.