نظر سنجی
 
 
توافق نامه هسته ای ایران و 1+5 را چگونه ارزیابی می کنید؟
موفقیت كشورهاي 1+5
 
  • آخرین خبرها
  • پر بازدیدترین
پرسش و پاسخ بورسی

سئوالات بورسی

محمد شیروی خوزانی کارشناس حقوقی شرکت آل پری

سئوالات بورسی

محمد شیروی خوزانی کارشناس حقوقی شرکت آل پری

سئوال بورسی

محمد شیروی خوزانی کارشناس حقوقی شرکت آل پری

بیشتر
گزارش
بیشتر
یادداشت

محافظت از فرزندان در دنیای دیجیتال(قسمت اول)

حسین ابراهیمی کارشناس حقوقی فضای مجازی

صد فسوسا که رفت ماه صیام

ناصر یمین مردوخی

ضلع سوم مثلث اقتصاد زیر ذره بین

دکتر علیرضا ابراهیم پور

نتایج و چشم انداز گردشگری شهری

دکتر فاطمه شعاع شرق

بیشتر
مقاله

تحریم ها ؛ معمای ماده 27

تحریم ها ؛ معمای ماده 27

بانک های ربوی

آیت الله جوادی آملی

بیشتر
گفتگو
بیشتر
 
اخبار

یک مقام سازمان غذا و دارو مطرح کرد؛ پیدا و پنهان تخلفات دارویی/ از انحصار تا آمارسازیمدیرکل نظارت بر دارو و موادمخدر سازمان غذا و دارو، درباره ابهامات موضوع تخلفات در حوزه دارویی کشور و دیدگاه های دیده بان شفافیت، توضیحاتی ارائه داد.

در آستانه تعیین تیم اقتصادی دولت دوازدهم مطرح شد؛ ۸ پرسش کلیدی از روحاني درباره سیاستهای پولیدر آستانه تعیین تیم اقتصادی دولت دوازدهم - به خصوص رئیس کل بانک مرکزی- ۸ پرسش کلیدی و مهم از دکتر حسن روحانی رئیس جمهور درباره سیاستهای پولی مطرح است که باید به آنها پاسخ شفاف داده شود.

انتقاد رییس سازمان غذا و دارو از یک برنامه خبری؛ورود شورای رقابت به حوزه "دارو" غیرقانونی استییس سازمان غذا و دارو به مباحث مطرح در یک برنامه خبری تلویزیونی واکنش نشان داد و گفت: همچنان تاکید می‌کنم که ورود شورای رقابت به حوزه سلامت و از جمله "دارو"، قانونی نیست.

دبیر اجرایی جشنواره؛ برگزاری دومین جشنواره فیلم 180 ثانیه‌ای پاسارگاد، در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی بانک‌پاسارگاد توجه به موضوعات روز جامعه و همچنین حمایت از هنرمندان جوان، اهدافی است که بانک‌پاسارگاد را بر آن داشت تا دومین جشنواره فیلم 180 ثانیه‌ای پاسارگاد را برگزار کند. این اقدام در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی این بانک صورت گرفته‌است.

در نامه ای به رئیس رسانه ملی عنوان شد؛ مدیریت بحران دارویی ۴ سال گذشته را نمی توان نادیده گرفتاستاد فارماسیوتیکس دانشگاه علوم پزشکی تهران، در نامه ای به رئیس رسانه ملی، زیر سئوال بردن عملکرد رئیس سازمان غذا و دارو در گفتگوی ویژه خبری را، کم لطفی به مدیریت بحران دارویی کشور دانست.

گسترش امکانات همراه بانک‌پاسارگاد در سیستم عامل اندرویدبانک‌پاسارگاد جهت رفاه حال مشتریان و دسترسی آسان‌تر به انواع خدمات بانکی، امکانات همراه بانک‌پاسارگاد (موبایل بانک) در سیستم عامل اندروید را گسترش داد.

واکنش ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز به اظهارات دادستان کل کشور ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز در پی اظهارات دادستان کل کشور در همایش رؤسای پلیس آگاهی کشور، جوابیه‌ای صادر کرد.

اهدای کتاب نفیس قرآن‌ طباخ‌ به‌ استانداری اصفهان، توسط بانک‌ پاسارگادبانک‌ پاسارگاد، در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود و در ادامه‌ی طرح اهدای کتب نفیس به دانشگاه‌ها، مراکز علمی، نهادها، استادان و فرهیختگان، یک جلد کتاب نفیس قرآن طباخ هروی را به‌عنوان اثری ارزشمند و ماندگار، به استاندار اصفهان اهداء کرد.

مراسم نکوداشت ۷۵ سالگی دکتر فرهنگی در ایسنا مراسم نکوداشت ۷۵ سالگی دکتر علی‌اکبرفرهنگی با حضور جمعی از اهالی رسانه و استادان ارتباطات در خبرگزاری ایسنا برگزار شد. علی‌سمیعی ، باقر ساروخانی ، طاهر روشندل اربطانی ، رها خرازی‌آذر، علی‌رضا تابش، علی‌گرانمایه‌پور و خطیبی از جمله مهمانی هستند که در مراسم نکوداشت سالروز تولد ۷۵ سالگی دکتر علی‌اکبر فرهنگی شرکت کرده‌اند.

بازخوانی فرمان تاریخی رهبری برای مبارزه همه جانبه با قاچاق؛ پایان دوران «خواب خوش» قاچاقچیان با اقدامات هوشمندانهبراساس تازه ترین برآوردها، حجم قاچاق کالا با ۵۰ درصد کاهش به ۱۲.۱ درصد رسیده است که اگر همین روند در سال جاری با اقدامات هوشمندانه و مدبرانه ستاد مرکزی قاچاق کالا و ارز ادامه یابد، می توان این تحلیل را ارائه کرد که دوران «خواب خوش» قاچاقچیان پایان یافته است.

گفت و گوی پاد با مهندس حبيب‌الله حقيقي، رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارزکاهش ۵۰ درصدی حجم قاچاق در دولت یازدهم یکی از اولویت های دولت یازده مبارزه با قاچاق کالا بوده است به طوریکه در هیچ دولتی چنین حجمی از برنامه ریزی و مبارزه با این پدیده شوم که از مهمترین تهدیدهای اقتصادی و اجتماعی است و بنیه تولید را با مخاطرات شدید رو به رو می کند صورت نگرفته است.

اقتصاد کشور با سرمایه‌گذاری‌‌ ناپاک به توسعه نمی‌رسد یک کارشناس اقتصادی با بیان این که کلید توسعه اقتصادی کشور، حمایت از سرمایه گذاری پاک است گفت: افرادی هستند که به بهانه ایجاد اشتغال، امکان سوء استفاده از رانت های فوق العاده را برای خود فراهم می کنند و البته به عنوان مدیر نمونه تقدیر هم می‌شوند.

تقدیر معاون اول رئیس جمهور از اقدام و حمایت بانک ملی ایران در طرح های تولیدی و اشتغالزای کشور دکتر جهانگیرى در مراسم افتتاح شرکت پدیده عرش نوین از اقدام و حمایت بانک ملى ایران از پروژه مذکور و نیز از طرح هاى تولیدى و اشتغالزاى کشور تقدیر وتشکر کرد .

عیادت صمیمانه مدیر عامل بانک صادرات ایران از پیشکسوت اصحاب رسانه​سیاوش زراعتی مدیر عامل بانک صادرات ایران به همراه جمعی از مشاوران و مدیران این بانک از ناصر یمین مردوخی کردستانی روزنامه نگار مبارز، پیشکسوت اصحابه رسانه و سردبیر شبکه های خبری طوفان نیوز و یمین نیوز که چندی است در بیمارستان بستری شده عیادت کرد.

توسط بانک‌پاسارگاد صورت گرفت؛ اهدای کتاب نفیس قرآن‌طباخ‌ به دانشگاه و‌ استانداری گیلان بانک‌پاسارگاد، در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود و در ادامه‌ی طرح اهدای کتب نفیس به دانشگاه‌ها، مراکز علمی، نهادها، استادان و فرهیختگان، کتاب نفیس قرآن طباخ هروی و لوح تقدیر را به استانداری گیلان و دانشگاه گیلان اهداء کرد.

ارایه انواع خدمات ارزی به صادرکنندگان، تولیدکنندگان و واردکنندگان در بانک‌پاسارگادبانک‌پاسارگاد آمادگی دارد جهت کمک به صادرکنندگان، تولیدکنندگان و واردکنندگان و در راستای توسعه اقتصادی، گسترش صادرات غیرنفتی، ایجاد اشتغال، افزایش توان رقابت صادرکنندگان کالا و خدمات فنی و مهندسی قابل صدور آنی در بازارهای هدف صادراتی، انواع خدمات ارزی را ارایه کند.

گسترش امکانات همراه بانک‌پاسارگاد در سیستم عامل IOS بانک‌پاسارگاد جهت رفاه حال مشتریان و دسترسی آسان‌تر به انواع خدمات بانکی، امکانات همراه بانک‌پاسارگاد (موبایل بانک) برای گوشی‌های آیفون و سیستم عامل IOS را گسترش داد.

با حمایت بانک‌پاسارگاد محقق شد؛ اجرای بیش از 70 درصد از طرح احداث خطوط لوله صادرات گاز ایران به عراقبیش از 70 درصد از طرح احداث خطوط لوله صادرات گاز به کشور عراق، به طول 595 کیلومتر و همچنین ایستگاه‌های تأسیسات تقویت فشار گاز، به‌عنوان یکی از طرح‌های عظیم صنعت گاز کشور، با حمایت بانک پاسارگاد، اجرا شده‌است.

مردوخي كردستاني بعلت عارضه كبدي بستري شد روابط عمومی بیمارستان بانک ملی ایران به خبرنگار ما اعلام كرد

دعوت به همکاری در بانک پاسارگادبانک‌ پاسارگاد به منظور تأمین و تکمیل سرمایه‌ انسانی مورد نیاز خود، با شرایط زیر دعوت به همکاری می‌کند.

روغن های خوراکی لادن مورد تایید وزارت بهداشت است؟ ابهام در تولیدات شرکت صنعتی بهشهرشرکت صنعتی بهشهر ادعا کرده است که اسیدهای چرب ترانس این روغن خوراکی در حد صفر است اما مطابق اعلام نتایج آزمایشگاه معاونت غذای و داروی تهران و آزمایشگاه منطقه آزاد قشم اسیدهای چرب ترانس این روغن به ترتیب ۱.۹دهم درصد و ۲۵ صدم درصد است.

توسط بانک‌ پاسارگاد صورت گرفت؛اهدای کتاب نفیس قرآن‌ طباخ‌ به‌ استانداری آذربایجان‌ غربی و دانشگاه هنر ‌اسلامی تبریزبانک‌پاسارگاد، در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود و در ادامه‌ی طرح اهدای کتب نفیس به دانشگاه‌ها، مراکز علمی، نهادها، استادان و فرهیختگان، کتاب نفیس قرآن طباخ هروی را به استاندار آذربایجان غربی و رییس دانشگاه هنر اسلامی تبریز اهداء کرد.

بر اساس اعلام سازمان بورساعلام پیش‌بینی سود هر سهم بانک پاسارگاد برای سال مالی 95پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 30 اسفند 1395 دوره ۹ ماهه بانک پاسارگاد برای دوره منتهی به 30 آذر 1395 منتشر شد.

پیش بینی افزایش ۲۰ درصدی نرخ بلیط ایرلاین ها بدون تصویب سازمان هواپیمایی کشوریبرخی شنیده ها حاکی از آن است که برخی از ایرلاین های داخلی قصد دارند دور از چشم دستگاه های نظارتی و بدون تصویب سازمان هواپیمایی کشوری از اول تیرماه و با شروع مسافرت های تابستانی بصورت ناگهانی قیمتهای خود را تا 20 درصد افزایش دهند این در حالی است که در سال گذشته نرخ تورم به زیر 10 درصد کاهش یافته و خدمات مسافری ایرلاین ها هم افزایش پیدا نکرده و ناوگانها هم همان ناوگانهای سابق هستند.

سوءاستفاده انتخاباتی یک سایت از یک عکسسایتی که شیطنت های رسانه ایش برای همه آشناست، اخیرا تصویری قدیمی را منتشر کرده و در آن مدعی شده است که رییس سازمان تامین اجتماعی دیدار انتخاباتی با حجت الاسلام رئیسی داشته است!

 

 

 
 

© 2015 تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مجموعه اقتصاد ملی نیوز می باشد.