خوشحالی پوریا پورسرخ با سحر قریشی در اسکی | ولخرجی پوریا پورسرخ و تفریحات لاکچری با سحر قریشی

اقتصاد ملی: عکس های دیده نشده از پوریا پورسرخ و سحر قریشی در حال اسکی خبرساز شد .
خوشحالی پوریا پورسرخ با سحر قریشی در اسکی | ولخرجی پوریا پورسرخ و تفریحات لاکچری با سحر قریشی
به گزارش اقتصاد ملی:

عکس هایی از پوریا پورسرخ و سحر قریشی در پیست اسکی حسابی خبرساز شد . پوریا پورسرخ در یکی دو فیلم سینمایی با سحر قریشی همبازی بود . پوریا پورسرخ از بازیگران باتجربه و پرکار سینماست که در دورهمی مهران مدیری نیز حضور داشته است  پوریا پورسرخ با بازی در سریال روز سوم چهره شد و بعد ها در سریال های صاحبدلان و روز حسرت نیز حضور داشت . او سابقه کار با کارگردانان مطرح و نام آشنای زیادی را دارد . 

پوریا پورسرخ

دیگران چه می خوانند:


پوریا پورسرخ متولد ساعت 4 صبح روز چهارم تیرماه 1356 است. پوریا در محله جردن تهران متولد شده و بزرگ شده همانجاست و فرزند اول خانواده است. پوریا پورسرخ دو خواهر و یک برادر کوچکتر از خود دارد. مادرش معلم زبان است و پدرش بازنشسته شرکت نفت می باشد. پوریا پورسرخ مجرد است. بسیار به کانون گرم خانواده اش می بالد و به خوبی از خانواده اش یاد می کند. در خانواده پوریا پورسرخ همه دارای تحصیلات عالیه هستند.

 

پوریا پورسرخ

دوران کودکی پوریا پورسرخ

پوریا پورسرخ در کودکی بسیار شروشیطان بوده. البته با همه این تفاسیر درسهایش عالی بوده. از بس که درسهایش خوب بود به سادگی وارد دانشگاه شد. پوریا پورسرخ بر خلاف عقیده والدینش رشته تحصیلی اش را خودش انتخاب کرد. علاقه زیاد پوریا پورسرخ نسبت به رشته تحصیلی اش انقدر بود که بعد از گذراندن چند ترم وارد بازار کار شد. حتی بعد ازاخذ مدرک کارشناسی ارشد مدتی را برای کار به خارج از کشور رفت و همزمان به تحصیل هم ادامه داد. از انجا که پدر پوریا پورسرخ در شرکت نفت بوده دوران دبستان را در شهرهای مختلف به خصوص شهرهای جنوبی بوده است. پوریا پورسرخ دوران راهنمایی را در مدرسه شهید باهنر تهران و دوران دبیرستان را در مدرسه رازی گذرانده است. پوریا پورسرخ دوران لیسانسش را در رشته اصلاح نباتات دانشگاه شیراز که در اخرین سال تحصیلی رتبه سوم را به دست اورده است. پوریا پورسرخ دوران فوق لیسانس را در تهران و رشته فیزیولوژی گیاهی گذراند که باز هم با رتبه سوم، فارغ التحصیل شد.

 

پوریا پورسرخ

از فوتبال تا کیوکوشین

 

از بچگی ورزش رو دوست داشتم و بیشتر فوتبال را دنبال می کردم، بعدها در رشته رزمی کیوکوشین وارد شدم و تا کمربند مشکی پیش رفتم در سال های اخیر هم بدنسازی مد شد و این رشته را هم دنبال کردم

 

خوشحالی پوریا پورسرخ با سحر قریشی در اسکی | ولخرجی پوریا پورسرخ و تفریحات لاکچری با سحر قریشی

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟