1398/08/04 9:49 ق ظ
کد خبر : 320269
تجاوز جنسی ترامپ به ۱۰ زن + تصاویر
اقتصاد ملی: یکی از قربانیان تجاوز جنسی "دونالد ترامپ" که بارها ادعایش از سوی وی رد شده بود قرار است با ارائه مدارک و شواهد معتبر، پای رییس جمهور هوسران را به دادگاه باز کند.
به گزارش پایگاه خبری اقتصاد ملی: "دونالد" ترامپ را می توان یکی از پرحاشیه ترین روسای جمهور تاریخ آمریکا دانست که پس از به قدرت رسیدن شایعات زیادی درباره روابط پنهانی او مطرح شد. شایعاتی که برخی از آنها به واقعیت بسیار نزدیک بود؛ از دست درازی او به یک مسافر زن به نام "جسیکا لیدز" در هواپیما در سال 1980 تا  "تاشا دیکسون" ملکه زیبایی آمریکا در سال 2001.

 

WhatsApp Image 2019-10-25 at 12.51.29 PM

 

البته آقای رییس جمهور تمامی اتهامات جنسی وارد شده علیه خود را رد کرده و می گوید این اتهامات بی پایه و اساس است و تاکنون با زنانی که مدعی آزار جنسی توسط او هستند ملاقاتی نداشته است.

 

یکی از زنانی که ادعاهای او علیه آزار جنسی "ترامپ" رد شده "سامر زرووس" است. او که علیه رییس جمهوری به دادگاه شکایت کرده به تازگی شواهد و مدارکی علیه دروغگویی "ترامپ" در سال 2007 رو کرده که می تواند برای رییس جمهور هوسران آمریکا گران تمام شده و پای او را در آستانه انتخابات 2020 ریاست جمهوری آمریکا به دادگاه بکشاند.

 

نخستین دیدار "سامر" با رییس جمهور به یک برنامه تلویزیونی در سال 2006 باز می گردد؛ او یکی از شرکت کنندگان  فصل پنجم شوی تلویزیونی "ترامپ" بود.

 

WhatsApp Image 2019-10-25 at 12.51.30 PM

 

به گفته این زن، یکسال پس از شرکت در این برنامه ، دونالد ترامپ به بهانه کار او را به اتاقی در یک هتل دعوت و سعی کرده با او بخوابد این ادعا در حالی مطرح شد که ترامپ مدعی است هیچوقت "سامر" را در هیچ هتلی ملاقات نکرده است.

 

بر اساس گزارش هالیوود ریپورتر، "سامر" مدارکی در اختیار دارد که می‌تواند برای رییس جمهوری گران تمام شود و موقعیت او را در آستانه انتخابات 2020 آمریکا به خطر بیاندازد. این مدارک که قرار است به زودی به دادگاه ارائه شود شامل نامه‌های الکترونیکی ترامپ، یادداشت‌های تقویم ، برنامه‌های سفر و سایر اسنادی است که اثبات می کند رییس جمهوری آمریکا در سال 2007 قصد دست درازی کرده به این زن را داشته است.

حال باید منتظر ماند و دید که آیا اینبار نیز آقای ترامپ همانند گذشته می تواند از زیر بار اتهامات فرار کند یا خیر.

 

WhatsApp Image 2019-10-25 at 12.51.30 PM (1)

 

زنانی که "ترامپ" را به تعرض جنسی متهم کرده اند:

 

۱- جسیکا لیدزاو زنی ۷۴ ساله اهل نیویورک است که می گوید در اوایل دهه ۱۹۸۰ هنگامی که با ترامپ در هواپیما همسفر بوده، دونالد بدون اجازه به او تعرض کرده است. او پیشتر یکی از شرکای تجاری ترامپ بود.

 

۲- ناتاشا استوینوف : وی که از نویسندگان مجله «پیپل» است می گوید در جریان مصاحبه ای که در سال ۲۰۰۵ با ترامپ داشته، دونالد او را بدون اجازه بوسیده است.

 

۳- کارنا ویرجینیا: او که مربی یوگاست، پیشتر اعلام کرد دونالد ترامپ در سال ۱۹۹۸ زمانی که منتظر یک تاکسی در خیابانی در نیویورک ایستاده بود، او را مورد آزار جنسی قرار داد.

 

۴- راشل کروکس او که به عنوان منشی در شرکت املاک و مستغلات ترامپ کار می‌کرد گفته ترامپ در سال ۲۰۰۵ بدون اجازه او را بوسیده است.

 

۵- ملینا مک گلیوری: وی پیشتر اعلام کرد در سال ۲۰۰۳ دونالد ترامپ او را در عمارت اعیانی اش در مارالاگو مورد آزار جنسی قرار داده است.

 

۶- کریستین اندرسوناو مدعی است در اوایل دهه ۱۹۹۰، ترامپ در یک کلوپ شبانه  از زیر دامنش به او تعرض کرده است.

 

۷- جیل هارث: وی می گوید ترامپ در سال ۱۹۹۷ او را به گوشه ای رانده و به او تعرض کرده است.

۸- کتی هلراو مدعی است ترامپ در سال ۱۹۹۷ در عمارت اعیانی اش در مارالاگو در یک مراسم که به مناسبت روز مادر تدارک دیده بود، او را مورد آزار جنسی قرار داد.

 

۹- تاشا دیکسون: او که در سال ۲۰۰۱ برنده ملکه زیبایی آمریکا شده بود می گوید ترامپ وارد اتاق تعویض لباس آنها می شده است.

۱۰- جسیکا دراک:  این بازیگر فیلم‌های مستهجن اعلام کرد دونالد ترامپ در سال ۲۰۰۶ او و دو نفر از دوستانش را حتی با وجود مخالفت آنها، مورد آزار جنسی قرار داده است.

گفتنی است ترامپ تمامی این اتهامات را رد کرده و کاخ سفید آن‌ها را دروغ خوانده اس
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :