1398/01/07 7:51 ب ظ
کد خبر : 260128
دیجی کالا به کمک مردم سیل زده آمد
اقتصاد ملی: دیجی‌کالا یاری‌رسانی به هموطنان عزیز آسیب‌دیده در سیل اخیر کشور را وظیفه خود می‌داند. در این راستا در مرحله اول لیستی از اقلام مورد نیاز هموطنان آسیب‌دیده استان گلستان تهیه شده و قصد داریم با هماهنگی و مساعدت سازمان هلال احمر این استان، بخشی از اقلام مورد نیاز را تهیه و به دست آسیب‌دیدگان برسانیم.
به گزارش پایگاه خبری اقتصاد ملی:

دیجی‌کالا یاری‌رسانی به هموطنان عزیز آسیب‌دیده در سیل اخیر کشور را وظیفه خود می‌داند. در این راستا در مرحله اول لیستی از اقلام مورد نیاز هموطنان آسیب‌دیده استان گلستان تهیه شده و قصد داریم با هماهنگی و مساعدت سازمان هلال احمر این استان، بخشی از اقلام مورد نیاز را تهیه و به دست آسیب‌دیدگان برسانیم.


دیجی‌کالا قسمتی از نیازهای مالی این پروژه را تامین‌ و با کمک همکاران مرکز توزیع دیجی‌کالا در استان گلستان، امکانات لجستیکی لازم در اختیار این پروژه امدادرسانی قرار گرفته است. هموطنان عزیز هم می‌توانند از طریق این صفحه اقلام اهدایی خود را خریداری و به محموله ارسالی دیجی‌کالا اضافه و در این پروژه امدادرسانی مشارکت کنند.


لازم به ذکر است که کلیه محصولات این صفحه به قیمت خرید و بدون حاشیه سود عرضه شده‌اند و تنها به مقصد هلال احمر استان گلستان ارسال می‌شوند. هزینه و مسئولیت ارسال این محصولات با دیجی‌کالا ست.

شما چطور می‌توانید کمک کنید؟

سبد خود را از هر خریدی به‌‌جز خریدهای مخصوص کمک به سیل‌زدگان که در این صفحه است، خالی کنید و از کالاهای موجود هر چه که دوست دارید در آن بگذارید و خرید خود را کامل کنید

دیجی کالا به کمک مردم سیل زده آمد

این کالاها در حال حاضر فقط برای ارسال به آسیب‌دیدگان سیل گلستان قابل سفارش هستند
 • ۱سبد خود را از هر خریدی بجز خریدهای مخصوص کمک به سیل‌زدگان که 
  در این صفحه است ، خالی کنید و از کالاهای موجود هر چه که دوست دارید در آن بگذارید و خرید خود را کامل کنید.
 • ۲در قسمت ثبت سفارش، ابتدا یک آدرس جدید اضافه کرده شهر و استان را گلستان و شهر را آق قلاانتخاب نمایید.
 • ۳در صورتی که از طریق اپلیکیشن خرید می‌کنید، در قسمت آدرس تحویل سفارش تلفن ثابت 
  021-61930000 را وارد نمایید.
 • ۴در قسمت آدرس و نام تحویل گیرنده عبارت "هلال احمر گلستان" و کد پستی 1111111111 را وارد نمایید.
 • ۵در قسمت بازبینی سفارش، کدتخفیف زیر را در کادر "کد تخفیف دیجی‌کالا دارم" وارد و ثبت نمایید تا هزینه ارسال از مبلغ سفارش شما کسر شود
 • ۶کد تخفیف: golestan
 • ۷پرداخت خود را فقط به صورت آنلاین انجام دهید.

برچسب ها دیجی کالا
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :